Vaše doporučení

Poděkování

Iva | 12.06.2022

Ráda bych moc poděkovala paní Zajícové. Vyzkoušela jsem v životě několik výkladů, ale zůstala jsem u paní Evy a už nikoho jiného nehledám. Výklad je přesný. Sdělila mně, že dostanu novou práci a nikam jsem neposílala CV a opravdu ke mně přišla nabídka nečekaně a práci jsem dostala. Ráda využívám i její schopnosti komunikace s mými nejbližšími, kteří už přešli na druhý břeh. Zkrátka neznám schopnějšího člověka v této oblasti. Děkuji a budu se vracet s odpověďmi v mých, ne vždy lehkých, životních situacích.

Re: Poděkování

Eva | 13.06.2022

Děkuji vám za vaše slova a přeji hodně zdraví a úspěchů v nové práci

Velké poděkování

Marcela , dne 25.4.2022 | 25.04.2022

Tímto bych chtěla moc poděkovat paní Evičce za výklady z karet, které mi velice pomohly. Měla jsem žlutou rýmu v kuse asi 9 měsíců. Lékaři nedokázali vyléčit. Pak jsem se obrátila na paní Evičku a zkoušeli jsme homeopatika, ale léčbu jsme museli nakonec přerušit kvůli antibiotikům, které jsem užívala kvůli nemoci. Žlutá rýma byla pořád. Už jsem nevěděla co dál. Nakonec mě napadlo pročíst si zpětně všechny výklady z karet od paní Evičky a ve všech mě upozorňovala na zub. Říkala jsem si, já mám zuby v pořádku, chodím pravidelně k zubaři, tak co mám se zuby? Nakonec mě napadlo na základě těchto výkladů, nechat si sundat korunku ze zubu, vytrhnout zub i čepy a do 14 dní dlouhodobá hnisavá rýma zmizela sama od sebe a už se nevrátila.
Nebýt výkladů od paní Evičky, tak by mě to vůbec nenapadlo. Z celého srdce jí za vše děkuji, za to , že mi již poněkolikáté pomohla. Už jsem nevěděla kudy kam.
Měla jsem velké štěstí, že jsem p. Evičku ve svém životě poznala, dokonce proběhlo i osobní setkání. Paní Eva je velice milá, příjemná, vstřícná a její práce je skvělá. Vyzkoušela jsem u ní i tělové svíce a prostě super. Nedám na ní dopustit.
Vřele všem doporučuji a díky za tento dar, jakým pro nás pro všechny Evička je. Moc, moc za vše děkuji.

Poděkování

Věra | 03.03.2022

Moje srdce potřebovalo vysvětlit proč mě náhle opustil manžel,sportovec,pojídat,můj opatrovník,když jsem před šesti lety onemocněla MCP.A to jsem díky paní Svíčce dostala Informace mě hřejí ,slova plné lásky ,které mi dávají naději a sílu žít dál,nevzdávat to,Srdečně děkuji a doporučuji, ať se lidí netrápí, vyhledají takové sluníčko ,jako je naše Evička
bet18@seznam.cz

Re:p Poděkování

Vlasta Hovorková | 23.05.2022


Paní Evička(Zajícová),je prostě jednička. ❤

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>