Vaše doporučení

Velká pomoc

Pavlína | 09.09.2019

Moc děkuji za výklad, který se naplnil. Čekáme požehnání do rodiny. Děkuji také za milá slova a úžasné příspěvky na stránkách. Jsem vděčná vesmíru za lidi, jako je Evička.

Re: Velká pomoc

eva | 10.09.2019

děkuju za vaše slova a raduju se s vámi jupííííííí

Doporučuji

Marek | 05.12.2018

Paní Eva je skvost mezi kartářkami. Naprosto nevšední zážitek.

Její výklad nás s manželkou mnohokrát nasměroval tím správným směrem.

Komunikace s těmi, kteří nás navždy opustili, Vám vrací nadějí, že „tam“ nahoře na Vás čekají ti nejbližší a drží nad Vámi ochrannou ruku.

Velmi příjemná, ochotná a vždy na maximum schopná pomoci, to je paní Eva, kterou mohu jen doporučit a popřát jí hodně úspěchů v jejím poslání.

Marek

Děkuju

Eliška -Londýn | 05.12.2018

S Evkou som sa prvy krat stretla pred 5timi rokmi.
Pred nasim prvym stretnutim som ani len netusila, co ma vlastne caka. No ako som vztupila do miestnosti, hned som pocitila pritok pozitivnej a veselej energie
Moje stretnutie trvalo asi 45minut a bola som velmi milo prekvapena, co som sa vsetko podozvedala. Evka mi nie len citala z kariet, ale aj pocas rozhovoru, ma velmi milo a pozitivne prekvapila a podporila. Ona sa velmi dokaze vzit do pocitov cloveka.
Pred stretnutim som bola nervozna a dost negativna. No po mojom stretnuti s nou, sa moje zmyslanie a pocity uplne zmenili a otocili.
S Evkou sa pravidelne stretavam 2 x do roka, ak je ta moznost. Rada sa s nou vidim, nie len ako “kartarka a vestkyna” ale aj ako dobra kamaratka.
Eliška-Londýn

Děkuju Andílku

Zuzana Gillernová Říčany | 05.12.2018

Zuzana na 3.12.2018 v 20:26

S paní Evičkou jsem už dlouho v kontaktu přes skype a vždy mi velice pomohla se současnou situací. Velice přesně vždy vystihla, kde se nacházím a radou co změnit na sobě, aby bylo lépe – jakoby mi viděla do duše :-). Vždy vše naprosto sedělo a já si mohla uvědomit, to co jsem neviděla, nebo vidět nechtěla – doslova mi otevřela oči. Oceňuji i její odbornou znalost v oblasti alternativní léčby. Je vidět, že paní Evička na sobě usilovně pracuje. Takže pro mě kompletní “servis” jak pro tělo tak pro duši. Vždy je milá, empatická a vstřícná. Paní Evu všem doporučuji a moc jí za vše děkuji.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>