Zdravím Vás...

  Jmenuju se Eva pracuji jako Terapeutka pomocí karet odhalíme momentální situaci a nastínění možných životních cest ,léčitelka ahomeopat je mi 40 let  a mám 12 letého syna a 2 roky starou dcerku.
  Jsem po vážné nemoci a možná i tím co jsem prožila se mé schopnosti
  umocnily. Já již vím co je můj úkol a kde mám být a můj ukol je pomoci vám najít svou cestu skrze příčiny a situace ,které prožíváte vy. .Jsem člověk,který je z masa a kostí  tím ,že procházím zkušenostmi  tak na základě nich mohu poradit ,mohu ukázat ,ale svou cestu si nacházíme sami  ,každý musíme projít těžkými situacemi v jakémkoliv směru ,jde o to pochopení  já nemohu nic vyřešit za vás ale mohu vyslechnout a zmírnit a pomoci vám pochopit  vaše problémy dál musíme sami.Chci tím říci ,že svůj život si tvoříme pouze svými myšlenkami v přítomném okamžiku tím si tvoříme svou budoucnost ano karty ví a umí říci  vaše cesty a někdy osudu člověk neuteče ale spoustě věcí se dá předejít ale stačí jen myšlenka a vše je jinak ale vše je správně pak člověk zpětně pozná ,že to vše má svůj smysl a význam člověk musí udělat něco jinak ,aby ten výsledek byl také jiný.

 

  Nabízím :

  Výklad karet

  Diagnostiku s kyvadlem
  Ochranné kameny, čakry - jejich aktivace

  Horoskopy - osobní s karmou, partnerský
  Rozbor jmen

  Automatickou kresbu.

  Regrese

 

  Jsem mistr Shamballa 1024,2002

   Doplnění energie osobně i na dálku,  též zasvěcení

 

  Geopatogenní zońy, Intuitivní písmo, Odvedení duší do světla, Terapie ušními a tělovými svícemi

  Vše je možné  osobně, po Skypu nebo emailem...
  Proto se nebojte mě kontaktovat, ráda Vám pomohu a poradím.

  Publikuji v časopise ve Hvězdách,internetová televize Cesty k sobě...

 

Masáž,Homeopatie,kineziologie,terapie  jakákoliv nenahruje lékařskou péči klient vždy souhlasí s péčí  a dotekem  pro duševní pohodu.Vše je v oblasti psychosomatiky a genetiky  pokud člověk začne pracovat na sobě,na své duši pochopí proč nemá jeho tělo moc nad svým duchem a tělem  vznikne problém po třech letech chronický stav,vždy terapeut nasměřuje  ale nejvíc práce musí člověk udělat sám na sobě nežádejme po druhém že nás zachraní.Vždy je to spojení lékaře-léčitele a klienta a pacienta.

Snažím se najít s vámi cestu