Osud tomu chtěl, že život, který se žil a byl propěchován láskou, která byla něčím výjimečným, nestačil k tomu, aby se i tak nadále žilo.

Osud zavelel a musí se tak stát, že duše už neměly pokračovat. Už bylo dokonáno a ženu odvál vir minulosti, tam o čem snila v dětství, ale zapomněla na to časem, kdy se učila jiným věcem.

Setkání v Africe, kdy stavil jeden dotek, se otevřely hranice a spojení v tunelech minulosti se setkaly duše, které byly rozděleny.

Láska natekla do všech buněk a Nefertity a Achnaton zažili veliké probuzení touhy, která praskala v ohni lásky, ale i bolesti, neboť on byl tam a ona tady.

Zbortil se svět, který neznal hranice, a ona bojovala s tím velice. Život a všechno bylo tady, ale připomněl se jí ten sen, který měla už v dětství. Proč člověk dojde svých cílů a musí zbortit vše, co bylo vybudováno? Možná to je ale i sen těch druhých, kteří dovolí ženě odejít. Možná je to sen dětí, které toužily všechno vyměnit, přestože láska je obrovská, bolí to víc, než se zdá.

Však z lásky propuštěna byla a našla to, co potřebovala. Přes nepochopení druhých se učila přijímat, neboť dosud to byla ona, co jen dávala, a ona chtěla být tou Nefertity. Z lásky přijala boha a otevřely se portály zcela, a vylétli poslové hvězd. Ona žila šťastná po jeho boku a vytvořila v té zemi to, o co usilovali za starověkého Egypta. Příběh, jenž sílu má a tvořivou moc lásky, nebyla uvrhnuta ani zavrhnuta, a to bylo to, po čem její srdce toužilo. Láska, která je bez podmínek, už ví, co to znamená. Ona to totiž prožívá celý život, ale teď už bez oběti.

Celkový počet zhlédnutí: 354Denní zhlédnutí: 1

Sdílejte tento příběh, vyberte si platformu!

Podobné články